Kayseri Nakliyat | Kaliteli Nakliyat | Uygun Fiyat

July 12, 2019

 

       Kayseri Nakliyat sektöründe 2005 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Azizoğlu Nakliyat firmamız evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, eşya depolama, asansör kiralama gibi hizmetler de kalite ve fiyat yönünden tercih edilmektedir. 

 

   " Hem kaliteli hem de uygun fiyata nakliyat hizmeti nasıl olur?  " sorusuna cevabımız, 

 

 Azizoğlu Nakliyat olarak günümüzün ekonomik olumsuzluklarına karşı her zaman müşterilerimizin yanında olarak  fiyatlara yansıtmamaya çalıştık ve halen çalışıyoruz. Bunu yapabilmek adına kâr marjımızı en tabana çekerek ve personellerimizi sürümden kazanma gibi bir mantık ile yöneterek sağlıyoruz. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki herkesin bir geçim durumu vardır. Bu çabaların dışında tek düşüncemiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Sizleri öncü referans görerek işlerimizin devamlılığı için her geçen gün araçlarımızı yeniliyor ve modern teknolojiye uyum sağlıyoruz. 

   Kayseri nakliyat sektöründe taşımacılık konusunda sıkça yaşadığımız sıkıntı korsan taşımadır. Vergi dairesine kayıtlı olmadan sadece bir kamyon ile taşıma yapan bir çok kişi müşterilerimize cüzzi miktarda uygun fiyat vererek hem piyasa maliyetlerini hemde memnuniyet derecesini düşürmektedir. Bizler ise minumum maliyet ve yüksek kalite sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz. Büromuzu 12/07/2019 tarihinde sizler için tekrar yenileyerek daha ferah ve ulaşımı kolay bir yer sağladık.

 

  Yeni adresimiz : Hunat Mah. Gaziler Sokak No:4/C Serhat Apt. Altı Melikgazi / Kayseri

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Kayseri Ofis Taşıma | 0544 406 38 04 | Azizoğlu Büro Taşıma

March 29, 2019

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara