Kayseri Ev Taşıma | Kayseri Evden Eve Taşıma

    Kayseri'de ev taşıma işlemleri genel itibari ile belli bir program dahilinde olmaktadır.  Azizoğlu Nakliyat olarak taşıdığımız evleri belli bir program dahilinde müşterilerimizinde zamanlamasına göre ayarlamaktayız.

   Sizlerde takdir edersiniz ki sektörümüz serbest meslek alanında yer almakta olup korsan taşıma çoktur. Bu taşımalarda oluşan hasarların temin edilmemesi bizim firmalarımızın da itibar ve değerini düşürmektedir. Burada bizlerin yapabileceği birşey yoktur ancak burada siz değerli müşterilerimize daha çok iş düşmektedir. Mağdur olmamak için sabit olarak bürosu olan ve bu işi referansları ile gerçekleştiren firmalar ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmenizi öneririz.

    Azizoğlu Nakliyat ailesi olarak sizlere 7/24 15 kata kadar çıkabilen asansör sistemi hizmeti sunmaktayız.  Eşyalarınızı 1. sınıf malzemelerle ( patpat naylon-streç-bant) paketliyoruz. Taşıma sonrası bizden kaynaklı olan zararlarınızı karşılıyoruz. Mobilyalarınızı uzman montajcı arkadaşlarımızla söküyoruz ve diğer evinize montajını sağlıyoruz. Büromuz ve adresimiz görsellerde mevcuttur.

 

 

 

   Cumhuriyet Mahallesi Tennuri Caddesi Aytar Sokak Uncuoğlu İş Merkezi Kat:1 No;11

       Melikgazi - KAYSERİ

 

 Kayseri de Evden Eve Nakliyat sektöründe kalite ve fiyat yönünden iddialıyız!!!!!

 

 

 

 

 

Biz ucuz hizmet vermiyoruz, Kaliteli hizmeti ucuza veriyoruz....

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Kayseri Ofis Taşıma | 0544 406 38 04 | Azizoğlu Büro Taşıma

March 29, 2019

1/10
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara