Kayseri Şehirler arası Ev Taşıma | Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kayseri Şehir içi Nakliyat hizmetimiz yanı sıra Türkiye'nin 81 iline Şehirler arası Evden Eve Nakliyat hizmeti de veren firmamız profesyonel paketleme ve uzman kadrosu sizlere her zaman bir telefon kadar yakın!...

Şehir içi Evden Eve Nakliyat hizmetinde şirket garantisi vererek taşıma yapan Azizoğlu Nakliyat firmamız şehirler arası nakliyat hizmetinde ise yol sigortası ile sizleri güvenli taşımacılık ilkesi ile hem uygun fiyata hemde garantili taşımaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak için öncelikle;

- Firmamız ile irtibata geçip ÜCRETSİZ EKSPERTİZ hizmeti ile

hem ön bilgi ve taşıma için detaylı bilgi alabilirsiniz,

-Büromuza gelerek veya evinize gelen ekspertiz görevlisi arkadaşımızla sözleşme ile gerekli ön anlaşmayı yaparak taşıma tarihini belirlersiniz.

-Taşıma tarihinden önce firmamızdan koli, elbise dolabı, varil gibi toplama malzemelerinden talebiniz olan var ise görevli ekspertiz arkadaşımıza belirterek isteyebilirsiniz.

-Taşınma tarihi geldiğinde ekip sorumlu arkadaşımız tarafından aranarak taşıma işlemlerine başlanır.

-Öncelikle paketleme ve de monte işlemleri yapılarak eşyalarınız uzun mesafeye dayanıklı ve taşınabilir hale getirilir.

- Anlaşmanıza ve isteğinize bağlı olarak Azizoğlu Nakliyat firmamıza ait asansör sistemimiz kurulur veya bina asansörleri ile eşyalarınız profesyonel kadromuz ile araç içerisine nakil edilir.

- Nakil işlemi bittikten sonra sizlerden anlaşmaya bağlı olarak bir kısım ön ödeme alınarak ekibimiz araç ile yola çıkar. Sizlere gerekli araç ve ulaşım bilgileri verilir.

-Maksimum 3 iş günü içerisinde eşyalarınız gidecek yere teslimat için ulaştırılıp sizlere de anlık olarak bilgi verilir.

-Eşyalarınız yine anlaşmanıza bağlı olarak evinize yerleştirilip montaj işlemleri yapılır.

-Gerekli eşya kontrolü yapılıp hasar var ise tutanak ile tespit edilir. Herhangi bir hasar yok ise geriye kalan ödeme ekip sorumlusuna elden veya havale_eft yolu ile gerçekleştirilir.

Azizoğlu Nakliyat olarak şehir arası evden eve taşıma işlemlerinizi bu aşamalar ile gerçekleştiriyoruz. Sizlere yol sigortası ile ilgili detaylı bilgi gelecek olan ücretsiz ekspertiz görevlimiz tarafından verilecek olup isteğiniz doğrultusunda sigorta tutarı arttırabilirsiniz.

Kayseri merkezli olan firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli olan bir çok kurumsal firma ile anlaşmalı olup bu illere depolama hizmetlerimizde mevcuttur. Sizlere son derece kaliteli ve hızlı hizmet vermeye çalışan firmamız 81 ile çalışmaktadır.

Daha detaylı bir bilgi için : 0352 221 18 75

0538 840 50 11 - 0544 406 38 04

www.kayserievdenevetasima.com

www.azizoglunakliyat.net

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör