• Yusuf

Kayseri Asansörlü Nakliyat | Kayseri Asansörlü Sistemle Ev Taşıma

Kayseri'de genel anlamda bina asansörler 4 kişilik veya eşya taşımaya uygun tertibatta değil. Son zamanlarda bina sakinleri ve yöneticilerde bu durumun farkına vardığından bina asansörleri ile eşya taşıma işlemine izin vermemektedir. Azizoğlu Evden Eve Nakliyat olarak bu sorunu 15 kata kadar ulaşabilen teleskobik son teknoloji asansörlerimizle çözüme kavuşturuyoruz.

Taşıma işleminiz esnasında hem bina sakinleri rahatsız olmayacak hem de eşyalarınız dışarıdan daha sağlıklı bir şekilde nakil edilecektir.

Neden Asansörlü Sistem?

Biz evden eve nakliyat firmaları olarak bu sistemi öneriyoruz . Çünkü eşyalarınız bina asansörleri ile taşıma da en az 6 defa (3 yükleme 3 boşaltma) el değiştirerek evinize nakil edilmektedir. Asansörlü sistemde ise direk araç içerisine alınıp, araç içerisinden direkt olarak evin içerine nakil edilmektedir.

Eşyalarınız asansörlü sistemle taşıma esnasında bina sakinlerini rahatsız etmeden sessiz bir şekilde taşıma olanağı sağlamaktadır.

Asansörlü Nakliyat hizmeti normal taşımaya göre %40 sizlere ve bizlere zaman kazandırmakta olup ayrıca eşyalarınızın yıpranma oranını %5 oranına düşürmektedir.

En önemlisi bizleri insan gücü yerine makineleşme ve modernleşme yönünde ileri seviyelere taşıyarak Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde insan faktörünü azaltarak hizmet kalitesini arttırmaktadır.


​​MLXLS


Azizoğlu Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

www.azizoğlunakliyat.net

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör